Градежна фирма од Велес бара градежни работници
1 €
Цената не е фиксна
16.09.2022 11:09

Велес / Велес

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Градежна фирма од Велес бара градежни раотници од сите профили поради зголемен обем на работа.
Информации на тел 078744373

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078744373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам