1 / 3
Shark Sonic Duo чистач
4.200 МКД
04.06.2022 17:44

Карпош / Скопје

Се продава Shark Sonic Duo , два пати користен само, добиен на поклон од странство.
Идеален за плочки, паркет, ламинат, таркет....
Со оригинални детергенти и крпи што идат со него. цена 4200мкд комплет.
Повеќе инфо на
https://www.walmart.com/ip/Shark-Sonic-Duo-Carpet-and-Hard-Floor-Cleaner-KD450WM/23516936

контакт 071 326155

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Vi
Потврден огласувач
+389 79 368128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам