1 / 3
Чистач на под со пареа Shark Floor & Handheld
6.200 МКД
04.06.2022 17:56

Карпош / Скопје

Shark Floor & Handheld Steam Cleaner S6005UK.

Се продава Shark Sonic Duo ,добиен на поклон од странство, заедно со чистач на ламинат и паркети (посебен оглас имам за тоа).

може да се користи како дел од метла, или само централниот дел да се извади за поголема мобилност.

повеќе инфо тука
https://sharkclean.co.uk/product/shark-floor-handheld-steam-cleaner-s6005uk-zidS6005UK

контакт на 071 326 155, во Козле се наоѓаат.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Vi
Потврден огласувач
+389 79 368128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам