1 / 1
Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max speed 3.80GHz
2.500 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 12:49

Тетово / Тетово

Se prodava procesorot Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max speed 3.80GHz.
LGA 1155
Total cores: 4
Total threads: 8
Procesorot raboti bez problem.
Povekje info:
https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/52213/intel-core-i72600-processor-8m-cache-up-to-3-80-ghz/specifications.html

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Haki
Потврден огласувач
070948127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам