1 / 7
Приколка
1.200 €
02.08.2022 14:28

Штип / Штип

Се продава белградска прилика во многу добра состојба
078/458/408

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078458408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам