1 / 6
Se prodava Huawei Nova 5T
6.000 МКД
03.10.2022 15:22

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

Nova 5T

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
077578870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам