1 / 10
Renault clio 1.6 16v odlicno
3.500 €
Цената е фиксна
25.11.2022 07:20

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam
Renault clio 1.6 16v 2006 godina
Registrorano do 18.08.2023 godina
So najful oprema
Karticka hends free
Auto klima
Elektrika na prozori site 4
Servo volan
Limiter i crus control
Servis golem napraven na 140000 km
Mal na 162000 km
Originalni kilometri
Moze zamena za ponovo
Tel 078255573

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Ul. Boris Trajkovski 10/24
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам