1 / 2
Plac Nerezi (posledna avtobuska 57)
По Договор
04.09.2022 08:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

252 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Nerezi vo blizina na posledna avtobuska 57. Placot e do ulica pogoden za gradba na kuka.
Kontakt telefon
070 287 484
070 287 484
070 287 484

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077661468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам