1 / 5
Tico tiko dekli karburatori motori svee ima
1 €
09.09.2022 15:25

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam delovi za tiko ima sve motori dekli menjaci karburatori na kolite sa mose proba paposlee dasi ga kupete so proba ima sve Dekli mnogu dobri Motori PALENja Sedista kako novi Sve imamo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам