1 / 3
Vodootporni iverici
1 €
16.07.2022 23:59

Скопје Центар / Скопје

Prodavam 35 parchinja novi bukovi vodootporni iverici so dimenzija 2440 x 1220 x 22mm. Cena 3000den po parche.

Prodavam 30 parche polovni iverici za shaluvanje so dimenzii 500 x 2500 x 28mm vo solidna sostojba . Cena 1800 po parche.

Prodavam koristeni bukovi vodootporni iverici so dimenzija 2440 x 1220 x 22mm. Cena po dogovor.


Kontakt 070 331 032

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
070261020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам