1 / 11
Bmw e90 320d Ful oprema
4.850 €
02.10.2022 10:52

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

163 kw / 222 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servis napraven elektrika na stakla elektrika na retrovizori sezori za parkink foli so atest registrirano diskovi i plocki smeneti novi letni gumi ne registrirano 4850e
077 610 034


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
077610034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам