1 / 11
VW TIGUAN 2.0 TDI FACELIFT 141 000 KM!!
15.800 €
02.11.2022 19:49

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TIGUAN 2.0 TDI FACELIFT 4 MOTION (4X4)
NAVIGACIJA, PARK SENZORI, GREACI NA SEDISTA, BORD KOMPJUTER, FABRICHKO VW RADIO TOUCHSCREEN (RADIO SO DOPIR)
ABS, ESP
ELEKTRICHNI RETROVIZORI, ELEKTRICHNI STAKLA, METALIK BOJA, ALUMINSKI BANDAZHI
ORIGINALNI KILOMETRI SO SERVISNA KNISHKA!
DOZVOLENA E PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS!!
UVEZENA OD GERMANIJA I PLATENA CARINA!
VO SUPER ODLICHNA SOSTOJBA, DONESEN SO VOZENJE!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам