1 / 11
Renault Safrane Benzin/Plin
1.200 €
02.12.2022 15:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Safrane

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin.
Full oprema,se e funkcionalno.
Za godinite,odlicna sostojba.
Info samo na telefon
070 315 032
070 315 032
070 315 032

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070271338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам