1 / 12
Mercedes Benz C 220
2.500 €
02.12.2022 15:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes Benz C 220
1999 godina
Super sostojba,realna kilometraza
Registriran
Poveke info samo na:
070 315 032
070 315 032
070 315 032

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070271338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам