1 / 2
Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672
50 €
23.11.2022 16:07

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Skuter

Километри:

15000

3000 ili 2800

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Lila
Потврден огласувач
075885548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам