1 / 6
MERCEDES ML 320 CDI
10 €
05.06.2022 09:18

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
320 cdi
4 matik
Servisiran
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
71663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам