1 / 6
PEUGEOT 107 1.0 2011GOD SO FUL OPREMA
3.499 €
03.08.2022 13:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

107

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PEUGEOT 107 1.0 2011GOD SO FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA UVOZ OD CH SO PLATENI DAVACKI DO REG

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gr
Потврден огласувач
077988000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам