1 / 7
Se prodava
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 16:35

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

15 korpus

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavniot pat ohrid bitola.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
077911080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам