1 / 6
Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.
1 €
13.05.2023 11:34

Карпош / Скопје

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r22, r404, r407,r32. Detalno antibakterisko cistenje so specijalno sredstvo.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

matej
Потврден огласувач
078302070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам