1 / 3
Baliracka CLAAS
980 €
1.000 €
11.08.2022 15:13

Струга / Струга

Se prodava baliracka Claas markant
Vo dobra sostojba.
Aparati diferencijal ispravni
Mozna e zamena !
Za podetalni informacii obratetese na
Mob: 071 516 832

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

jovce
Потврден огласувач
071516832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам