1 / 12
Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema
3.999 €
Цената е фиксна
4.199 €
04.02.2023 11:45

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana cele godina do 9 dekemvri 23ta ,smeneto e set rebrast kais, ulje, nov akomulator
Full koza , tempomat , board computer, greaci i el na sedista , el na retrovizori ,dvozonska klima, zimski gumi ,al bandasi i dr
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Continental 893
Потврден огласувач
075822958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам