1 / 5
Elektro Strafcigeri PARKSIDE
1.500 МКД
05.06.2022 12:23

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Nameneti za rabota pod napon do 1000 volti so mnogu dobra izolacija.
Izraboteni od visoko kvaliteten hrom vanadium celik.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам