1 / 8
IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN
9 €
22.03.2023 18:55

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

11 OKTOMVRI STAR DOJRAN

IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN ODMA DO PLAZATA ZA LETNATA SEZONA I GODISNITE ODMORI I PRAZNICI REZERVACIJA NA 078 290 922 ILI NA VIBER

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам