1 / 5
ipad 2
1.400 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 15:05

Бутел / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se normalno.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Raim
Потврден огласувач
071869544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам