1 / 5
Velosiped Capricorn 20”
5.500 МКД
05.06.2022 14:02

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

20 "

Se prodava velosiped Capricorn 20”
Kupen od Vucko
Vozen edna sezona,kako nov-nitu bil na tockar nitu mu e dupnata guma.
18 brzini,Amortizeri Zoom Escape,Shimano sistem,Revoshift shalter,Comfort sediste,Aluminiumski bandazi

Tel 070300054

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
070300054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам