blackview mobilen vo odlicna sostojba
2.000 МКД
Цената не е фиксна
14.06.2022 21:26

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Друга марка

Модел:

Phonemax

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

se prodava phonemax mobilen odlicno socuvan
info na
Viber 077921808

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
77921808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам