1 / 1
Otkup vozila, avtomobili koli 2003-2022 godina. plakam kes
1 €
01.06.2023 13:03

Скопје Центар / Скопје

Otkup na koli od 2003 do 2022 godina. Plakam vednas bez mnogu maltretiranje.

Moze socuvani, no i so defekt,

Samo na makedonski tablici.

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Auto S
Потврден огласувач
075689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам