1 / 3
Garnitura
13.000 МКД
14.08.2022 09:13

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova garnitura komplet dvosed, dve fotelji i masicka broj za kontakt 071363305 071325479

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071325460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам