1 / 1
Prodavam samo krila od aluminiumski prozori
35 €
Цената е фиксна
24.09.2022 15:13

Карпош / Скопје

Aluminumski krila so termopan staklo, dve stakla. Ramki od prozorite nema.
Za fiksni otvori za svetlo može da odgovaat
Parče 35 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070275000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам