1 / 11
Audi a3
4.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 13:29

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a3. 2.0 dizel 175hp napraven servis pred 4000km klima folii so atest alu bandasi 17ki zimski gumi 4 so celicni bandazi i original audi radkapni registrirana cela godina do 14-07-2023 cena 4800 ne e fixna so mal dogovor na lice mesto moze zamena za C-Max ili S-Max

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран Далевски
Потврден огласувач
075206841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам