1 / 4
Domasna lizova rakija
150 МКД
05.06.2022 15:45

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam domasna rakija (lozova) napravena bez nikakvi dodatoci potocno original tikveski recept imam i bela i zolta za pogolema kolicina moznost za dostava
Br.za kontakt 070/985-558

Категорија: Останато

Се продава од:

Pere
Потврден огласувач
070985558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам