1 / 9
Атрактивен деловен простор
По Договор
24.07.2022 21:31

Штип / Штип

⬇️FOR RENT⬇️📢
Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти погодни за различна намена ( стовариште, транспорт центар, бензинска станица, кафеана...), сите објекти обезбедени со целосна инфраструктура, вода, канализација, посебни приклучни мерни електрични места, интернет...
Можна е адаптација за потреби на закупецот.
⭕️Деловниот круг се наоѓа на магистралниот пат Штип-Струмица на м.в. 20-ти километар, раскрсница Штип-Струмица-Неготино (Бугарија-Грција)
🚛🛢⛽️✅
☎️00 389 79 392 978
📩 nadi_trans@yahoo.com

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
079392978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам