1 / 12
Стан со една спална на АСНОМ
51.000 €
Цената е фиксна
15.07.2022 23:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Асном бб

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на еднособен стан бр. 8 со вкупна површина од 36 m² (стан со површина од 33 m² и тераса со површина од 3 m²) на ул. АСНОМ ББ, Зграда 1, Влез А1, Кат 2, со лифт, во Охрид, КО Охрид 4, КП 5408/4, со чист Имотен лист (населба Расадник, веднаш наспроти Комуналец). Станот е со југоисточна оринетација. Истиот располага со дневна соба со тераса на југоисток со поглед кон планината Петрино и Галичица, засебна кујна, спална соба и купатило. На терасата се излегува и од дневната и од спалната соба. Зградата е градена по сте европски стандарди. Станот е реновиран, одлично зачуван и веднаш вселив. Се продава комплет наместен. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Располага и со сосптвен паркинг простор. Цена 51000 ЕУ фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам