1 / 6
Opel-corsa-vectra-meriva 1.8 motor
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 09:22

Битола / Битола

Tip na motor Z18XE 1.8 92kw 2006 god so pominati 120000km

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам