Plac
1.111 €
05.06.2022 20:26

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

330 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac na sopotski pat od 330m2
Poveke informacii na telefon

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
077739960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам