1 / 7
Audi A4 2.7
1 €
27.06.2022 20:44

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

B.R
Потврден огласувач
070733433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам