1 / 10
Krimp klešta
105 €
02.12.2022 17:46

Кичево

Samo klešta ( portokalova boja) do 6 mm² 1100 mkd
Klešta (portokalova) + hilzni (420 kom.) 1550mkd
Zelenata klešta ( Germanska) do 6mm² 4200 mkd.
Würth do 16mm² 105€
Samo hilzni kutija od 425 par.450mkd

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Х00X
Потврден огласувач
070515100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам