1 / 3
Fotelji kozni
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 11:07

Бутел / Скопје

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Fsri
Потврден огласувач
076 995556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам