1 / 7
Se izdavaat studia / се издаваат студија
1 €
15.08.2022 16:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Нема

Се издаваат студија за ноќевање позади автобуската станица

- За повеќе информаци на бројот 075663931

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stefka
Потврден огласувач
075663931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам