1 / 4
Audi A8 3.0 tdi 250kk
32.500 €
22.09.2022 12:37

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam audi a8 3.0 tdi 250kk godi:2011 so maximalno nivo na oprema 6nivoa na suspenzia i mnogu dr oprema .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mare gr
Потврден огласувач
00491650825440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам