1 / 5
КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА
5.000 МКД
16.06.2022 08:58

Карпош / Скопје

Тросед, две фотељи, табуретка, стилска масичка, две натказни и тепих во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070695600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам