1 / 6
Pecka za pica Fortis na plin
По Договор
15.07.2022 01:09

Охрид / Охрид

Pecka na plin kapacitet 5 pici,rabotna masa,umivalnik so dva otvori od inoks i stolcinja koristeni mnogu malu skoro novi.
Info.075391617

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Ivanco Taseski
Потврден огласувач
075391617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам