1 / 1
Kupuvam stan do 40m2 vo centarot na Ohrid
32.000 €
21.09.2022 12:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Baram stan vo Ohrid do 40m2 po normalni ceni. Za ponudi kontaktirajte me na viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Aleks
Потврден огласувач
076928818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам