1 / 1
Aprilia Leonardo 250cc Donesen od CH
1.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2022 11:38

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2005

Модел:

Leonardo

Километри:

5000

Aprilia Leonardo 250cc na Top Sostojba
Nov Bateria, dobri Gumi.
Motorot ima mnogu Sila...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
0041766051612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам