1 / 6
Skuter Moped 125 yiying
220 €
06.06.2022 11:48

Охрид / Охрид

Марка:

Hyosung

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

yiying 125

se orodava yiying 125 5,8 kw
pominati 9000km
pominata registracija

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

mert kom 2009 Dooel
Потврден огласувач
076466336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам