1 / 10
Evtino
1 €
06.06.2022 12:19

Скопје Центар / Скопје

EVTINO
1.Se prodava golema pecka za pecenje na leb i kolaci na plin i struja (2m x 3m) teska okolu 3 tona
2.Dve pomali pecki na struja.
3. Kazan za krem

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

xXx
Kumanovo
Потврден огласувач
078487015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам