1 / 9
Се продава реновиран стан во Чаир на Ул.Џон Кенеди
70.000 €
06.06.2022 12:40

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

61 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди.

Вкупна површина 61 м2 (50м2 внатрешна површина + 11 м2 тераса)
Кат 1/5 со лифт
Голема дневна соба со кујна и трпезарија, предсобје, спална соба и бања
Ориентација североисток
Градско парно
Комплетно реновиран

Цена 70.000 Евра

Шифра С1788

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Тифани Агенција за недвижности
Потврден огласувач
077699416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам