1 / 3
Експанзиона боца
3.000 МКД
23.09.2022 19:00

Кисела Вода / Скопје

Се продава експанзиона боца за хидрофор со капацитет од 100 литри. Користена пет години за домашни потреби.
Во цената е вклучена и нова мембрана.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
070230517 / 071230517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам