1 / 5
CNC ROUTER EXTREME PRO 900x600
1 €
Цената е фиксна
02.11.2022 13:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Profesionalen CNC ruter so visoki performansi.

Spindle 2kw vozdusno ladenje Teknomotor made in Italy
Hibridni servo step motori 12.5 Nm prenos na reduktori
Navojni vretena,Linearni sini, Zupcasti letvi made in Taiwan
Integriran Kompjuter so programa Mach3
Auto zero tool
Collector Brush za prasina.
Izrabotuvam sprema potrebite razlicni golemini na rabotna povrsina

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076 476611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам