1 / 3
BEKO MASINA ZA SADOVI
110 €
23.05.2023 11:46

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava koristena BEKO masina za sadovi vo dobra sostojba. Masinata e za 12 lica.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
072306228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам